Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

З нагоди Дня довкілля та Дня Землі у закладі освіти провели акцію "Саджай квіти"
На пришкільній клумбі висадили різнокольорові іриси, нарциси, хризантеми, примули, хости та саджанці гібіскуса.
Своїм прикладом закликаємо саджати квітучі рослини, аби милували очі оточуючих.
Хай на нашій землі ростуть квіти, а не бур'яни.

19.04 у Лучківському ЗЗСО І-ІІ ст. відбувся День цивільного захисту населення та навчальна евакуація учасників освітнього процесу з приміщення та подвір'я школи для відпрацювання навичок швидко і злагоджено діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі виникнення пожежі, задимлення, замінування, під час навчального процесу.

17 квітня в Україні відзначається День пожежної охорони - свято, присвячене важливій та небезпечній професії. Люди, які щодня ризикують життям, щоб захищати інших та майно від небезпечної стихіі. Цей день є не лише вшануванням їх подвигів, але й нагадуванням про важливість пожежної безпеки.
Сьогодні,учні початкових класів отримали море вражень від екскурсії у пожежну частину у с.Заболотці.

День білого кольору - день спортивний

День жовтого кольору - день підтримки ментального здоров'я
Учні 4 класу працювали над аркушем "Що мене заряджає позитивними емоціями? Що мене засмучує?" Слухали про способи підтримки психічного здоров'я молодших підлітків.
Учні 8 класу розглядали як основу доброго фізичного і психічного здоров'я - харчування, смачні та улюблені страви.
Педагогам вкотре нагадали, чим і як поповнювати свій ресурс, аби ментальне здоров'я було в нормі.

День червоний - Кажемо "НІ!" шкідливим звичкам
З учнями 6,8,9кл. говорили, насамперед, про шкоду вживання алкоголю, наркотичних речовин та паління, про інші звички, які шкодять здоров'ю людини; про вироблення корисних та здорових звичок.

Консультантки Центру Ірина Кирик та Любов Шелест провели тренінг "Рефлексія на уроці як один з етапів формувального оцінювання"

Учні початкової школи святкували День синього кольору - день води.
Тематичні заняття та пікнік поблизу місцевого ставка провели під гаслом: "Бережи мене, будь ласка, бо без мене буде важко!"- Вода

У нашому закладі освіти розпочався Кольоровий тиждень здоров'я.
Учні 5 класу святкували Зелений день - день здорового харчування.
Говорили про тарілку здорового харчування школяра: які продукти найкорисніші та найпотрібніші для зростаючого організму, а яких слід вживати мінімум; створювали рецепти зі своїми "зеленими продуктами" та смакували вітамінний зелений салат і солодку фруктову тарілку.

22 березня в Україні і світі святкують Всесвітній день водних ресурсів (Всесвітній день води). В цей день акцентують увагу на дбайливому ставленні до водних ресурсів Землі.
В наших силах економно використовувати воду, цінувати водні ресурси, очищати території біля водойм та інформувати про важливість охорони та збереження води на Землі!
Учнівське самоврядування закладу освіти відсвяткувало Всесвітній день води, прибравши територію біля місцевої водойми від сміття.
Закликаємо усіх до челенджу "Прибери біля місцевої водойми"

22 березня о 13:57 | Гірник М. І. | немає коментарів

Мета цього дня - привернути увагу громадськості до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного.

21 березня о 14:10 | Гірник М. І. | немає коментарів

Команда дівчат Лучківського ЗЗСО І-ІІст. брала участь у II етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з ЧЕРЛІДЕНГУ серед шкіл Заболотцівської громади

16 березня о 10:07 | Гірник М. І. | немає коментарів

14 березня представниця НПП"Північне Поділля" Тетяна Тишко провела день екологічної освіти у нашій школі.
У 1-2 кл. провела заняття про ранньоквітучі рослини та їх збереження;
Учні 3-4 кл. здійснили уявну подорож до весняного лісу.
У 5 кл. створили стіннівку "Збережемо первоцвіти!"
Учні 8-9 кл. слухали лекцію про важливість лісових угідь.
Дякуємо, за цікаві та корисні заняття!

15 березня о 12:47 | Гірник М. І. | немає коментарів

Велика шана всім українцям та українкам, чия сміливість зберігає національну незалежність!

14 березня о 12:44 | Гірник М. І. | немає коментарів

Учнівський колектив школи брав участь у заході до 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка у Народному домі с.Лучківці

13 березня о 13:10 | Гірник М. І. | немає коментарів

25 лютого виповнилося 153 роки з дня народження найвідомішої українки - Лесі Українки – однієї із центральних постатей української літератури.
ЇЇ твори, перекладені десятками мов, читають в усьому світі. Понад століття Леся Українка залишається потужним амбасадором української культури у світі. Довкола неї та її творчості єднається не одне покоління українців.

29 лютого на базі Лучківського ЗЗСО І-ІІ ст. відбулося планове засідання професійної спільноти практичних психологів Заболотцівської ТГ на тему "Стресостійкість учасників освітнього процесу під час війни".
Було озвучено, що на сьогодні майже 80% педагогів перебувають у тривозі або стресі, а отже усі потребують психологічної допомоги. Такою допомогою може бути психосоціальний супровід, як метод збереження психічного та психологічного здоров'я.